Serwis FIAT

PRIMA AUTO jako Autoryzowany Serwis Fiat posiada uprawnienia do wykonywania obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej w zakresie napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych samochodów osobowych marki Fiat.

SERWIS FIAT PROFFESIONAL

PRIMA AUTO jako Autoryzowany Serwis Fiat Professional posiada uprawnienia do wykonywania obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej w zakresie napraw mechanicznych samochodów dostawczych marki Fiat.

SERWIS WIELOMARKOWY

PRIMA AUTO posiada 40-sto letnie doświadczenie w obsłudze i naprawach samochodów różnych marek. W swej historii posiadaliśmy autoryzację na naprawy samochodów Daewoo, Citroen oraz Skoda. Dzięki posiadanej autoryzacji Fiat osobowe i Fiat dostawcze posiadamy większość urządzeń i narzędzi do obsługi samochodów większości marek. Urządzenie diagnostyczne F-box pozwala diagnozować najbardziej popularne marki samochodów.

CZĘŚCI ZAMIENNE

Tylko profesjonalni i przeszkoleni mechanicy mogą zapewnić, że po przeprowadzeniu operacji serwisowej, samochód będzie w takiej samej kondycji, w jakiej był w momencie opuszczenia fabryki. Oryginalne części zamienne i ich odpowiedniki - certyfikowane przez Mopar FCA – zaprojektowano i wyprodukowano w sposób zapewniający najwyższą niezawodność, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

SZYBKIE USŁUGI SERWISOWE

Wszystkie marki - Szybkie Usługi Serwisowe
Zadzwoń i umów się! - tel. 413831628, 413830648

SPRAWDŹ UŻYWANE PRZED ZAKUPEM

Jeśli nie zgadzasz się z tezą, że każdy sprowadzony samochód użytkowany był przez lekarza lub prawnika, to sprawdź używane auto przed zakupem.